
Насос заглибний фекальний насос Ворскла ПМЗ 8.5/13
2 131 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заглибний фекальний насос Ворскла ПМЗ 8.5/13 призначений для перекачування брудних і фекальних вод, які містять тверді механічні частинки. Найширше застосування цей тип насосів знайшов у разі відкачування підтоплених місць і викачування вигрібних ям. Відмітною рисою моделі Vorskla ПМЗ 8.5/13 є висока продуктивність (13 куб.м/год) і великий напір. Потужність мотора фекального насоса становить 1500 Вт, чого з запасом вистачає для продуктивної роботи впродовж тривалого часу. Насос має надійні гумові ущільнення й укомплектований автоматичним поплавцем.
Особливості фекального насоса:
- Металева крильчатка
- Надійні гумові ущільнення
- Висока продуктивність
- Довгий режим роботи
- Надійність у роботі
- Міцний корпус із неіржавкої сталі
- Автоматичний поплавець
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 1500 Вт
- Продуктивність: 13 куб. м/год
- Висота подавання: 8.5 м
- Глибина занурення 7 м
- Діаметр вихідної шланги: 50 мм
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Фекальний насос Ворскла ПМЗ 8.5/13
- Мережевий кабель
- Поплавцевий вимикач
- Перехідник під шланг
- Посібник з експлуатації
- Картонне паковання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Якість води | Брудна |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Вага | 4.5 кг |
| Максимальний напір | 8.5 м |
| Частота | 50 Гц |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Пропускна здатність | 13 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | Vorskla |
- Ціна: 2 131 ₴
