
Мотобур (Бензобур) Kraissmann 521 EB 300 (комплект два шнека: 100 І 200 ММ)
7 700 ₴
6 930 ₴
- Готово до відправки
Мотобур (бензобур) KRAISSMANN 521 EB 300 ― якісна модель, призначена для виконання різних земельних робіт; з його допомогою можна робити ями для висаджування дерев, забірних стовпів, каркасних конструкцій та інше.
Інструмент має міцну конструкцію й потужний 2-тактний бензиновий двигун в 2,5 л.с., який забезпечує високу продуктивність. Максимальна кількість обертів становить — 9200 об./хв.
Перевагою цього бензинового бура є наявність надійного карбюратора з праймером (підкачування палива), завдяки чому неабияк полегшується запуск двигуна.
Надійна антивібраційна система чудово захищає оператора від впливу шуму та вібрації. Бур впевнено працює не тільки ґрунтом, але й із легкістю впорається з товстим льодом на зимовій риболовлі.
Бензиновий бур KRAISSMANN 521 EB 300 має жорстку конструкцію рами та зручні ручки запобігають ковзанню рук під час буріння.
Інструмент працює на суміші бензину АІ-92 з оливою для двотактних двигунів. У комплекті з мотобуром KRAISSMANN 521 EB 300 постачаються два шнека: 100 мм и 200 мм.
Особливості:
- Праймер
- Легкий запуск
- Невелика вага
- Два кільця на поршні
- Два шнеки в комплекті
- Повітряне охолодження
- Низький рівень вібрації
- Якісний карбюратор
- Жорстка металева рама
- Економна витрата палива
- Надійний і потужний двигун
- Компактна та надійна конструкція
- Можливість установлення різних бурів
Технічні характеристики:
- Тип двигуна — 2-тактний, бензиновий
- Об'єм двигуна ― 52 см3
- Потужність двигуна — 2,5 л.с.
- Макс. оберти двигуна ― 9200 об/хв
- Об'єм паливного бака ― 1,2 л
- Макс. діаметр бурової насадки — 300 мм
- Вага ― 10 кг
Комплектація
- Мотобур KRAISSMANN 521 EB 300
- Шнек 100 мм
- Шнек 200 мм
- Набір ключів
- Бачок для приготування паливної суміші
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools Ltd. North Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Germany.
Гарантія: 12 місяців. Сервіси у всіх великих містах України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 2.5 к. с. |
| Споживана потужність | 1.7 Вт |
| Ємність паливного бака | 1.2 мл |
| Витрата палива | 1 л/год |
| Максимальна кількість обертів | 9200 об/хв |
| Максимальний діаметр бура | 300 мм |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
- Ціна: 6 930 ₴






