
Культиватор (мотоблок) VORSKLA ПМЗ 4200
5 788 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензиновий культиватор Vorskla ПМЗ 4200 належить до побутового класу машин і призначений для культивації ґрунту на глибину до 15 см. Культиватор стане для Вас надійним помічником під час обробітку ґрунту на присадибній ділянці, клумбі, в саду.
Особливості:
- Ергономічні рукоятки
- Економне споживання палива
- Висока надійність двигуна
- Фільтр із поліпшеним очищенням повітря
- Простота в обслуговуванні
- Низький рівень шуму
- Підвищена жорсткість рами
Характеристика:
- Тип двигуна: бензиновий, двотактний
- Робочий об'єм двигуна: 49 см3
- Потужність (при 6500 об/хв): 2,2 к.с.
- Холостий хід: 3600 об/хв
- Ширина смуги обробки: 300 мм
- Глибина обробки: 100/150 мм
Комплектація:
- Культиватор Vorskla ПМЗ 4200
- Культивувальні фрези
- Транспортувальні колеса
- Комплект кріплення
- Набір інструментів
- Посібник з експлуатації
- Картонна упаковка
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
|---|---|
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Потужність двигуна | 2.2 к. с. |
| Об'єм двигуна | 49 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Основні | |
| В комплекте оборудования | Фрези, Транспортувальне колесо |
| Тип | Культиватор |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Максимальна ширина обробки | 130 см |
| Виробник | Vorskla |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Максимальна глибина обробки | 15 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
- Ціна: 5 788 ₴
