
Кормоподрібнювач електричний VORSKLA ПМЗ 2702 КП (зерно+корнеплоды, 200 кг в час)
3 452 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кормоподрібнювач Vorskla ПМЗ 2702 КП — зерно + коренеплоди
Велике підсобне господарство вимагає великої роботи. Щодня необхідно приготувати корм для тварин і птиці. А що робити, якщо у Вас не десяток курей, а набагато більше? І хатніх тварин чимало. Тоді приготування корму стає завданням не з простих. Допомогти зможе інтернет-магазин Хазяин, який рекомендує купити кормоподрібнювач Vorskla ПМЗ 2702 КП.
Цей універсальний кормоподрібнювач легко допоможе впоратися з будь-яким типом зернових і коренеплодів. Модель зернодробілки Vorskla ПМЗ 2702 КП простий і надійний в експлуатації. Зверніть увагу, що двигун агрегата має мідну обмотку, а це неабияк збільшує його ресурс роботи.
Основною перевагою моделі є наявність у комплекті запасних сит — 4 штуки, які дадуть змогу отримати корм різного розміру.
Технічні характеристики кормоподрібнювач Vorskla ПМЗ 2702 КП
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність двигуна — 2700 ватів
- Оберти двигуна — 2800 за хвилину
- Мідна обмотка двигуна
- Призначений для перероблення зерна та коренеплодів
- Подрібнення зерна твердих порід — 200 кг на годину
- До комплекту постачання входять 4 сита з діаметром фракцій: 2, 3, 4, 5 мм
- Габаритні розміри — 41-29-75 сантиметрів
- Вага — 19 кг
- Гарантія — 12 місяців
Комплектация:
- Кормоизмельчитель Ворскла
- 3 сетки разного диаметра
- Мельница для терки
- Руководство пользователя
- Картонная упаковка:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Сировина, що переробляється | Зернові, Коренеплоди, Кукурудзяні качани, Стебловий корм |
| Потужність двигуна | 2.7 кВт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість обертів двигуна | 2800 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип | Зернодробарка-корморезка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Фрукти | 200 кг/год |
| Коренеплоди | 200 кг/год |
| Кукурудзяні качани | 150 кг/год |
| Овочі | 200 кг/год |
| Зерно | 200 кг/год |
| Стебловий корм | 200 кг/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 41 мм |
| Висота | 29 мм |
| Вага | 19.7 кг |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 3 452 ₴




