
Пила циркулярная Белорус ПД-2200 (185 мм , 2200 Вт)
2 500 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дискова пила для дерева Білорус МТЗ ПД-2200
Ручна пила дискова Білорус МТЗ ПД-2200 використовується для роботи з деревом, ДВП, ДСП, фанером, а також різними полімерами та багатошаровими матеріалами.
Потужність 2200 ватів виробляє до 5000 обертів за хвилину на холостому ходу, максимальна глибина пропилювання становить 65 мм. Ручка встановлена на корпусі так, що дає змогу надійно утримувати пилку в руках і точно контролювати весь робочий процес. Зовнішній діаметр пиляльного диска становить 185 мм, діаметр посадкового отвору пиляльного диска — 20 мм, 24 зуби.
Технічні характеристики дискова пилка для дерева Білорус МТЗ ПД-2200
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність двигуна — 2200 ватів
- Діаметр диска — 185 мм
- Посадковий діаметр диска — 20 мм
- Оберти — 5000 на хвилину
- Глибина пропилу під 45 градусів — 45 мм
- Глибина пропилу під 90 градусів — 65 мм
- Довжина кабеля - 2 метра
- Вага — 4 кг
- Гарантія — офіційна по всій Україні 1 рік
Комплектація
- Дискова пила Білорус МТЗ ПД-2200
- Пиляльний диск із переможною напайкою
- Напрямна лінійка
- Гайковий ключ
- Запасні щітки
- Інструкція та гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Білорус |
| Країна виробник | Білорусь |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Можливість стаціонарного кріплення | Ні |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 2 500 ₴


