
Бензокоса Вітязь БГ-3900 (3 ножі, котушка автомат, ранцевий ремінь)
3 625 ₴
3 154 ₴
- Готово до відправки
Опис бензинова коса Вітязь БГ-3900:
Мотокоса Вітязь БГ-3900 має високий термін експлуатації, оскільки виготовлена з матеріалів високої якості, що дає змогу користувачеві виконувати різні типи робіт упродовж тривалого часу. Висока швидкість обертів (9000 на хвилину) здійснюється завдяки надійному 2-тактному двигуну з повітряним охолодженням, який працює на бензині. Для якісного виконання роботи Вітязь БГ-3900 укомплектована різальними елементами у формі сталевого ножа та волосіні, водночас діаметр нитки становить 2,4 мм, що гарантовано забезпечує ширину прокоса для волосіні 415 мм, для ножа 254 мм. На прямій нерозбірній штанзі розташована ручка велосипедного типу та ремінь через плече з можливістю регулювання. Щоб робота з мотокосою була максимально безпечною, виробник передбачив на ній захисний кожух для різального елемента.
Технічні характеристики Бензинова коса Вітязь БГ-3900:
- Тип Бензинові
- Різальна система волосіні/Ніж
- Вид Тримери
- Тип двигуна Двотактний
- Потужність 3900 Вт (5,2 к.с.)
- Максимальна кількість обертів — 9000
- Двигун Бензиновий, 2-тактний
- Об'єм двигуна 52 куб см
- Об'єм паливного бака 1.1 л
- Ширина зрізу 420 мм
- Вага 7 кг
- Гарантія 12 місяців
Комплектація Вітязь БГ-3900:
- Бензинова коса Вітязь БГ-3900
- Ніж переможевий
- Нож на 2 лепестка
- Нож на 3 лепестка
- Котушка для волосіні АВТОМАТ
- Ремінь для підвісу,ранцевий
- Мірний флакон (пластиковий)
- Окуляри захисні (пластикові)
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 400 мм |
| Тип | Мотокоса |
| Виробник | Витязь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність двигуна | 5.2 к. с. |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Складна ручка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
- Ціна: 3 154 ₴





