
Бензокоса Kraissmann MS'560 (2 ножа (40Т,3Т), шпуля полуавтомат, двойной наплечный ремень 28 мм штанга)
3 452 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензотример KRAISSMANN MS'560 - професійний інструмент для заготівлі сіна, скошування бур'яну, а в разі встановлення спеціального ножа можна зрізати навіть чагарники.
Особливості:
- Швидкознімний повітряний фільтр
- Антивібраційна система
- Хромована поршнева
- Простота в обслуговуванні
Характеристика:
- Двотактний двигун
- Робочий об'єм: 43 куб.см
- Потужність: 1400 Вт
- Холостий хід: 3000 об/хв
- У комплекті: 2 ножі (40T переможе, 3Т) + шпуля (напівавтомат)
Комплектація:
- Бензотример KRAISSMANN MS'560
- Ніж трилопатевий
- Ніж (40 зубів)
- Косильна головка
- Набір ключів
- Ремінь наплічний
- Бачок для приготування паливної суміші
- Посібник з експлуатації
- Картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Максимальна кількість обертів | 11500 об/хв |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 400 мм |
| Тип | Мотокоса |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність двигуна | 1.9 к. с. |
| Країна виробник | Німеччина |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Складна ручка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Діаметр штанги | 28 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 43 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
- Ціна: 3 452 ₴
