
Бензокоса (Бензотриммер) Good Luck Super GLS 4310 GT
2 841 ₴
- Готово до відправки
Бензокоса GoodLuck Super GLS 4310 GT - потужна мотокоса, здатна скошувати як невеликий, так і жорстку високу траву, сухостій, молоді гілки дерев і кущів.
Коса обладнана потужним 2-х тактний двигун, при цьому робочий об'єм складає 43 куб. см. Ріжучими елементами служать волосінь і ніж. Цілісна штанга з приводним валом з каленной стали на дев'ять шліців надійно передає крутний момент від двигуна до ріжучої насадки.
Бензотример GoodLuck Super GLS 4310 GT виконана з якісних матеріалів, має посилену поршневу, фірмовий карбюратор. Велосипедні ручки можуть бути відрегульовані по висоті для зручності оператора. Дана коса проста і зручна в експлуатації. Полегшує роботу з косою і наявність плечового ременя, що знижує навантаження на руки. Тому працювати з таким інструментом можна довгий час, без втоми.
Особенности:
- Потужний двигун
- Цілісний вал із каленої сталі
- Регульована ручка
- Фірмовий карбюратор
- Посилена поршнева група
- Простота в експлуатації
Технические характеристики:
- Расположение двигателя: Сверху
- Тип двигателя: Двухтактный
- Тип штанги: Прямая, цельная
- Режущий элемент: Леска и нож
- Мощность двигателя: 4300 Вт
- Объем двигателя: 43 куб. см
- Холостой ход: 3200 об/мин
- Ширина скашивания ножа: 255 мм
- Ширина скашивания лески: 400 мм
- Объем топливного бака: 0,9 л
- Топливная смесь: Бензин АИ-92 + масло для двухтактных двигателей
- Вес: 6,5 кг
Комплектация:
- Бензокоса GoodLuck Super GLS 4310 GT
- Шпуля с леской
- Металлический нож
- Ключи для сборки
- Защита для ножа и лески
- Ремень
- Удобные ручки
- Руководство по эксплуатации
- Картонная коробка
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Кількість обертів холостого ходу | 3200 об/хв |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 400 мм |
| Тип | Мотокоса |
| Виробник | GOODLUCK |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність двигуна | 2.58 к. с. |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Діаметр штанги | 26 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 43 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 0.9 л |
- Ціна: 2 841 ₴
