
Бензокоса (Бензотриммер) Карпаты БГ-4500
2 892 ₴
- Готово до відправки
Бензинова мотокоса Карпати БГ-4500
Мотокоса Карпати БГ-4500 підійде для заготівлі сіна, скошування чагарнику, очерету, бур'янів із діаметром стовпців не більш ніж 20 мм. Двигун двотактного типу потужністю 1,9 конячок дасть можливість ефективно працювати на великих ділянках. Легкий ручний старт забезпечується завдяки посиленому стартеру та ручній підкачуванню палива за допомогою праймера.
Керувати бензокосою Карпати БГ-4500 дуже легко адже всі кнопки керування розміщені на одній із додаткових ручок, що дуже зручно. Ергономічний і продуманий дизайн агрегату дасть змогу справлятися зі складними завданнями, докладаючи мінімум зусиль. Бензинова мотокоса Карпати БГ-4500 за потужності 1,9 конячок має пристойну вагу, але це не ускладнює роботу, як є якісний ремінь через плече для розподілу навантаження на всьому тілі.
Захисний кожух запобіжить пошкодженню оператора як під час роботи з дисками діаметром 250-25,4, так і з котушкою для волосіні діаметром до трьох мм включно. Обов'язково зверніть вашу увагу на наявність у комплекті постачання всієї необхідної оснастки. Гарантія на цю модель надається 12 місяців із дати продажу. Купить мотокосу Карпати БГ-4500 ви завжди зможете за найнижчу ціну в інтернет-магазині Хазяiн
Особливості:
- характеризується наявністю надійного двотактного двигуна
- проста в керуванні й обслуговуванні
- завдяки верхньому розташуванню двигуна можна виконувати роботу як після дощу, так і в ранковий час
- ручку Ви зможете регулювати за висотою залежно від Вашого зросту
- ця модель обладнана містким баком, виготовленим із напівпрозорого матеріалу
- завдяки якісному карбюратору забезпечується оптимальна витрата палива
Технічні характеристики бензокоса Карпати БГ-4500
- Двигун — бензиновий, двотактний, одноциліндровий
- Потужність двигуна — 1,9 кінських сил
- Об'єм двигуна — 43 кубічні сантиметри
- Паливний бак — 1,2 літра
- Максимальна кількість обертів — 8000-9000 за хвилину
- Розмір різального ножа — 254 мм
- Привод — суцільний металевий вал
- Олія для приготування паливної суміші — двотактна
- Тип запуску — ручний стартер
- Різальні елементи — металевий ніж або котушка з волосінню
- Вага — 6 кг
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація:
- потужний двигун бензокоси Карпати БГ 4500
- штанга на бензокосу, яка виготовлена з міцного матеріалу
- котушка, у яку заправляється волосінь
- металевий ніж на 3 лопаті
- захисний кожух для ножа та волосіні
- ручки для керування цим інструментом
- кріплення для ручок, ременя та захисту
- ключ для збирання
- редуктор зчеплення
- болти та гайки
- свічковий ключ
- місткість для змішування оливи та палива
- докладна інструкція з експлуатації цієї моделі
- постачається в картонній коробці
Купити мотокосу недорого можна в нашому інтернет-магазині. Доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 400 мм |
| Тип | Мотокоса |
| Виробник | Карпати |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність двигуна | 1.9 к. с. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Складна ручка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Діаметр штанги | 28 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 43 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
- Ціна: 2 892 ₴
