Опис Бензогенератор AL-KO 3500 C
Бензогенератор AL-KO 3500 C — це однофазний генератор, або можна навіть сказати, мініелектростанція, яка працює на не етильованому бензині (отавне число не менше 90). Паливний вміст генератора становить 15 літрів.
Зверніть увагу – цей бензогенератор може повністю забезпечити електроенергію невеликої виробничої ділянки. До плюсів обладнання можна віднести більшу працездатність – до 10-ти годин постійного подавання струму, найбільший рівень потужності вихідного струму – 3,1 кВт, а також систему збереження двигуна від перевантаження в разі перевищення нормативної вихідної потужності.
Цей генератор може забезпечити струм кількома апаратами з великою пусковою напругою. Бензогенератор AL-KO 3500C укомплектований технологією AVR (автоматичний регулятор напруги), , яка зберігає значення струму на одному рівні.Ви зможете під'єднати інструменти та звичайне домашнє обладнання в разі потреби й розв'язати складності, що виникли у зв'язку зічасною зупинкою подавання. Електронний старт забезпечить швидкий і простий запуск.
Якщо рівень палива знижується до критичної позначки, двигун генератора відразу ж зупиняється для збереження деталей станції від передчасного зношування.
Бензогенератор AL-KO 3500 C – — це чудовий вибір для розв'язання проблем із подаванням електроенергії.
Характеристики Бензогенератор AL-KO 3500 C
- Напруга: 230 В
- Частота: 50 Гц
- Кількість фаз: 1
- Максимальна потужність: 3.1 кВт
- Номінальна потужність: 2.8 кВт
- Потужність двигуна: 7 л.с.
- Виробник двигуна: AL-KO Germany
- Об'єм циліндра: 212 см3
- Тип двигуна: чотиритактний, бензиновий
- Тип запуску: ручний
- Тип палива: бензин
- Паливний бак: 15 л
- Витрата палива: 0.8-0.9 л/год
- Час безперервної роботи: 10.5 год
- Об'єм картера: 0.6 л.
- Охолодження двигуна: Повітряне
- Захист двигуна за низького рівня оливи: так
- Виконування: відкрите
- Рівень шуму: 74 дБ
- Габарити: 59 х 43 х 48 см
- Вага: 50 кг
- Гарантія — 12 місяців
| Двигун | |
|---|---|
| Споживання палива | 0.9 л/год |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 кг |
| Ширина | 430 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Висота | 480 мм |
| Основні | |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Час безперервної роботи | 10.5 годин |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Термін служби | 50 років |
| Конструкція | Портативна |
| Частота струму | 50 Гц |
| Тип палива | Бензин |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 3.1 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Виробник | AL-KO |
| Режим роботи | Аварійний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
- Ціна: 35 000 ₴

