Опис Лінійний лазер Crown CT44073 TB
Сьогодні лазерні рівні використовуються будівельниками, монтажниками. Лазерний нівелір Crown CT44073 TB чудово підходить для приватного домашнього використання або для роботи на вищих рівнях. Це надійний і точний прилад. Який дасть змогу швидко отримати потрібну для монтажу або окремих робіт проєкцію.
Зелений промінь
Завдяки тому, що колір променя яскраво зелений, його добре видно на будь-якій поверхні. Такий лазерний нівелір ефективний навіть за умов, коли робоче місце залите яскравим сонячним світлом.
Діод OSRAM
Ми хочемо порекомендувати Вам купити лазерний нівелір CROWN CT44073 TB. Він обладнаний лазерним діодом класу 2, який відповідає високим стандартам якості, безпеки. Це діод від відомого виробника, який займає провідну позицію в ніші виробництва діодів.
Проєкція 360 градусів
Лінійний лазер забезпечує високу ефективність роботи всередині приміщень. Модель показує чудовий результат завдяки проєкції двох ліній. Вертикальна та горизонтальна, причому друга розгортається на 360 градусів. Ви зможете використовувати з одночасно, або ж непотрібні вимикати.
Самовирівнювання
Завдяки функції автоматичної стабілізації проєкції, такий прилад показує першокласний результат роботи. Автоматична робота маятника дає змогу нівеліру вирівнювати проєкцію у разі відхилення не більш ніж на 4 градуси. Якщо відхилення більше, звукова сигналізація сповістить Вас про це.
Фіксація маятника
Лазерний рівень CROWN CT44073 TB обладнаний системою фіксації маятника. Це дає змогу безпечно транспортувати, зберігати прилад. Також варто акцентувати на тому, що сам по собі фіксатор сприяє розширенню можливостей використання лінійного лазера, можна розмітку під кутом.
8 причин купити лазерний рівень CROWN CT44073 TB
- Це професійний лінійний лазер для роботи в домашніх або напівпрофесійних умовах.
- На лазерні нівеліри CROWN ціна невисока, але прилади точні, надійні
- Є система автоматичного вирівнювання для швидкої побудови площин.
- Зелений лазерний промінь чітко видно на будь-якій поверхні, навіть за умови яскравого освітлення.
- Діод OSRAM довговічний і якісний.
- Розвертка горизонтальної лінії на 360 градусів.
- Прилад можна встановити на штатив, різь 1/4".
- Функція самовирівнювання з можливістю блокування маятника для розмітки під кутом.
Характеристики Лінійний лазерний рівень
- Кількість вертикальних проєкцій — 1
- Кількість горизонтальних проєкцій — 360
- Робочий діапазон: 30 м
- Точність нівелювання — горизонтальний промінь: ± 1.5 мм на 5 м
- Точність нівелювання — вертикальний промінь: ± 1.5 мм на 5 м
- Час автоматичного нівелювання: ≤4 с
- Діапазон автоматичного нівелювання: 4 ° ± 1 °
- Фіксатор маятника — так
- Клас лазера: II
- Тип акумулятора: 3.7 B; Li-Ion
- Резьба для штатива: 1/4 "
- Діапазон робочої температури: -10... + 50 °C
- Діапазон температури зберігання: -25... + 70 °C
- Вага: 0.276 кг
- Батьківщина бренда — Швейцарія
- Офіційна гарантія — 36 місяців
Комплектація
- Лінійний лазер
- Сумка-чохол
- Кронштейн магнітний
- Шнур USB для заряджання від мережі
- Інструкція з експлуатації
Купити недорого лазерний рівень професійного класу Crown CT44073 TB з доставкою по Харківу й Україні можна в інтернет-магазині Хазяїн.
| Основні | |
|---|---|
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Вага | 0.276 кг |
| Час автоматичного нівелювання | 4 сек |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Робочий діапазон | 30 м |
| Виробник | Crown |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Висота | 114 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
- Ціна: 4 959 ₴









