Бензопила GoodLuck GCS 58-3.5 дві шини + два ланцюги
Бензопила GoodLuck GCS 58-3.5 — чудовий вибір надійної бензопили для використання як у домашніх умовах, так і в лісі.
Модель має велику потужність мотора, високі оберти холостого ходу, невелику вагу та збалансовану конструкцію. Все це забезпечує легкість у керуванні та високу продуктивність. Комфорт у роботі забезпечується спеціальною системою амортизаторів: вібрації, що передаються від двигуна на ручки мінімальні! З переваг GoodLuck GCS 58-3.5 також позначимо найвищу якість комплектуючих деталей, заводське збирання, автоматичне змащення ланцюга, наявність праймера та подвійну комплектацію. Бензопила Гудлак подарує Вам тільки позитивні емоції від роботи.
Інші особливості
- Праймер (підкачування) для полегшеного запуску
- Хромовані стінки циліндра
- Подвійна комплектація
- Металева кришка стартера
- Антифризний механізм карбюратора
- Низький рівень вібрацій і шуму
- Протиударний пластик
- Аварійна зупинка ланцюга
- Автоматичне змащення ланцюга
Технічні характеристики бензопилу GoodLuck GCS 58-3.5
- Двигун — двотактний, бензиновий, одноциліндровий
- Потужність — 2570 ватів (3,5 кінських сил)
- Об'єм двигуна — 58 кубічних сантиметрів
- Максимальна кількість обертів — 9000 за хвилину
- Оберти холостого ходу — 3000 за хвилину
- Шина - 40 + 45 сантиметрів
- Об'єм паливного бачка — 0,6 літра
- Об'єм оливного бачка — 0,25 літра
- Автоматичне подавання оливи
- Рекомендоване паливо — бензин марки АІ 92
- Використовувати оливу для двотактних двигунів
- Вага пили — 6.6 кг
- Гарантія по Україні 12 місяців
Комплектація :
- Бензопила Гудлак GCS 58-3.5
- Шина для розпилу деревини 2 шт ( 40 см, 45 см)
- Ланцюг - 2 шт (64 зв, 72 зв)
- Ключ універсальний
- Зубчатий упор
- Бачок для приготування паливної суміші
- Керівництво по єксплуатаціі
- Картонна упаковка
Бензопила GoodLuck GCS 58-3.5 купити недорого можна в нашому інтернет-магазині. Продаж і доставка за Харковом і всією Україною. У нас завжди низька ціна!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GOODLUCK |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 7000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 6.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.4 к. с. |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
- Ціна: 3 650 ₴










