
Перфоратор Kraissmann 920 BH 24
3 000 ₴
2 655 ₴
- Готово до відправки
Прямий перфоратор Kraissmann 920 BH 24
Перфоратор Kraissmann 920 BH 24 надійний і потужний інструмент, здатний витримувати суттєві навантаження. Даний інструмент чудово впорається зі свердлінням, з ударом в бетоні, бетоні і цеглі. А також зі свердлінням без удару в дереві, сталі і кераміки.
Модель має три режими роботи: ударний, ударно-обертальний і обертальний. Перфоратор оснащений регулюванням обертів, функцією реверсу і поліпшеною системою відведення пилу. Для плавного початку свердління перфоратор оснащений блокуванням удару. Корпус виготовлений з міцного ударостійкого пластику. Коли Ви візьмете інструмент у руки, відразу ж відчуєте, що працювати з ним буде зручно. Інструмент поставляється в пластиковому кейсі.
Технічні характеристики перфоратор Kraissmann 920 BH 24
- Харчується від стандартної електро мережі 220 вольт 50 герц
- Розташування двигуна - горизонтальне (прямий)
- Потужність - 920 вт
- Тип хвостовика - SDS-plus
- Режими роботи - свердління, свердління з ударом, удар
- Обороти холостого ходу - 1100 у хвилину
- Частота ударів - у хвилину 4500
- Енергія удару - 2,7 джоуля
- Діаметр свердління в бетоні - до 26 мм
- Діаметр свердління сталь - 13 мм
- Діаметр свердління дерева - 30 мм
- Вага - 3,1 кг
- Гарантія - офіційна - 1 рік
Комплектація
- Перфоратор Kraissmann 920 BH 24
- Зручний пластиковий кейс для транспортування і зберігання інструменту
- Знімна додаткова рукоятка
- Обмежувач глибини свердління
- Три бура діаметром 6,8 і 10 мм
- Піку і зубило
- Гарантійний талон та інструкція
Перфоратор купити ціна якого невисока, можна в нашому інтернет магазині. Продаж і доставка по Харкову та по всій Україні. У нас завжди низька ціна на перфоратор.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Споживана потужність | 920 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1100 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4500 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 2.7 Дж. |
| Вага | 3.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
- Ціна: 2 655 ₴







