Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електродриль KRAISSMANN 600BM13
Дриль KRAISSMANN 600BM13 використовується для свердління отворів в деревині, металі, кераміці, і синтетичних матеріалах.
Встановлено надійний двигун потужністю 600 ват, який забезпечує обертів холостого ходу 0-1200 в хвилину. Швидко затискний патрон регулюється від 1 до 13 мм патрон повинен бути затягнутий з моментом затягування 31-35 Нм.
Купити дриль KRAISSMANN 600BM13 за доступною ціною Ви можете в інтернет магазині Хазяїн.
Технічні характеристики дриль KRAISSMANN 600BM13
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Потужність двигуна - 600 вт
- Максимальні оберти - 1200 хвилину
- Регулювання оборотів є
- Реверс - є
- Тип патрона швидкозажимний
- Діаметр патрона - 13 мм
- Максимальний діаметр свердління в дереві 20 мм
- Максимальний діаметр свердління в металі - 13 мм
- Кількість швидкостей - 1
- Ударний режим - немає
- Вага - 1,5 кг
- Гарантія - 12 місяців
Купиьт дриль недорого можна в нашому інтернет магазині. Продаж і доставка по Харкову та по всій Україні. У нас завжди низька ціна !
| Живлення | |
|---|---|
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Режим інструменту | безударний |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1200 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний крутний момент | 35 H*m |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
- Ціна: 1 181 ₴

