Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електродриль KRAISSMANN 450BM10
Дриль KRAISSMANN 450BM10 оснащена двигуном потужністю 450 ватт і здатна набирати обертів до 2800 в хвилину.
У дрилі застосований швидко затискний патрон діаметром 10 мм, що забезпечує легку і швидку заміну робочої оснащення. Має функцію реверсу, що забезпечує можливість використовувати її як повноцінний шуруповерт для загвинчування і відгвинчування шурупів. Скоба у верхній частині корпусу, забезпечить можливість закріпити інструмент монтажний пояс. Для надійного утримання дрель оснащена прогумованою ручкою.
Купити дриль KRAISSMANN 450BM10 за доступною ціною Ви можете в інтернет магазині Хазяїн.
Технічні характеристики дриль KRAISSMANN 450BM10
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Потужність двигуна - 450 ватт
- Максимальні обертів - 2800 у хвилину
- Регулювання оборотів є
- Реверс - є
- Тип патрона швидкозажимний
- Діаметр патрона 10 мм
- Максимальний діаметр свердління в дереві 20 мм
- Максимальний діаметр свердління в металі - 10 мм
- Кількість швидкостей - 1
- Ударний режим - немає
- Вага - 1,4 кг
- Гарантія - 12 місяців
Купиьт дриль недорого можна в нашому інтернет магазині. Продаж і доставка по Харкову та по всій Україні. У нас завжди низька ціна !
| Живлення | |
|---|---|
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Режим інструменту | безударний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Дриль |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
- Ціна: 984 ₴

