
Лобзик электрический Kraissmann 900 SS 130 в кейсе
3 298 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний лобзик Kraissmann 900 SS 130 у кейсі
Електролобзик Kraissmann 900 SS 130 надійний та якісний інструмент, здатний витримувати суттєві навантаження.
Він призначений для пиляння предметів із дерева, заліза, кольорового металу та пластмаси. Оснащений електролобзик кнопкою фіксації положення, що фіксує перемикач у положенні робочого режиму. Споживана потужність становить 900 ват, число коливань 500-2500 за хвилину. Зміна пилок відбувається за допомогою ключа. Інструмент має ергономічний дизайн, він зручний, легкий і компактний.
Купити електролобзик, за найнижчою ціною, Ви можете в інтернет-магазині Хазяїн.
Технічні характеристики лобзик Kraissmann 900 SS 130
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Потужність двигуна - 900 ват
- Обороти - 500-2500 за хвилину
- Регулювання оборотів – є
- Товщина пропилу в дереві – 130 мм.
- Товщина пропилу в металі – 10 мм.
- Маятниковий хід - 4 режими
- Кут нахилу підошви – 45 градусів
- Вага – 2,5 кг
- Гарантія – 12 місяців
Купити лобзик Kraissmann 900 SS 130 можна в нашому інтернет магазині. Продаж та доставка по Харкову та по всій Україні. В нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Вага | 2.5 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Довжина ходу пилки | 20 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2500 хід/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 130 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
- Ціна: 3 298 ₴

