
Лобзик электрический Kraissmann 801 SS 80 с лазерной указкой
1 487 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний лобзик Kraissmann 801 SS 80 з лазерною указкою
Електролобзик Kraissmann 801 SS 80 надійний та якісний інструмент, здатний витримувати суттєві навантаження.
Він призначений для пиляння предметів із дерева, заліза, кольорового металу та пластмаси. Оснащений електролобзик кнопкою фіксації положення, що фіксує перемикач у положенні робочого режиму. Споживана потужність становить 800 ват, число коливань 800-3000 за хвилину. Зміна пилок відбувається без застосування інструментів. Інструмент має ергономічний дизайн, він зручний, легкий і компактний.
Купити електролобзик, за найнижчою ціною, Ви можете в інтернет магазині Хазяїн.
Технічні характеристики лобзик Kraissmann 801 SS 80
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Потужність двигуна - 800 ват
- Обороти - 800-3000 за хвилину
- Регулювання оборотів – є
- Товщина пропилу в дереві – 80 мм.
- Товщина пропилу в металі – 8 мм.
- Маятниковий хід - 3 режими
- Лазерна указка – є
- Кут нахилу підошви – 45 градусів
- Вага – 2 кг
- Гарантія – 12 місяців
Купити лобзик Kraissmann 801 SS 80 можна в нашому інтернет магазині. Продаж та доставка по Харкову та по всій Україні. В нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Вага | 2 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 80 мм |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 15 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 8 мм |
- Ціна: 1 487 ₴

