
Болгарка Kraissmann 1050-KWS-125EC (плавный пуск+стабилизация+регулировка оборотов)
1 500 ₴
1 236 ₴
- Готово до відправки
Кутова шліфувальна машина Kraissmann 1050-KWS-125EC (плавний пуск, стабілізація + регулювання обертів)
Потужний інструмент напівпрофесійного класу, призначений для виконання шліфування, різання, полірування та інших процесів. Болгарка має функцію підтримки постійних обертів. Оснащення легко справляється з обробкою металевих поверхонь, а також цегли, бетону і пластика. Тож не дивно, адже інструмент укомплектований потужним мотором в 1050 ват, що забезпечує до 11000 оборотів в хвилину.
Якщо Вас цікавить ціна на болгарку з регулюванням обертів, варто розглянути Kraissmann 1050-KWS-125EC. Ця модель доповнена спеціальним коліщатком, що дозволяє задавати необхідні параметри. Виріб оснащений плавним пуском, високопродуктивним редуктором в металевому корпусі, що підвищує стійкість до зношування. Також продовжують ресурс сталеві шестерінки і оптимальна система охолодження. Інструмент буде радувати злагодженою роботою.
Якщо Ви хочете купити маленьку болгарку в Україні, варто вибрати болгарку Kraissmann 1050-KWS-125EC. Модель проста в експлуатації. Так, кнопка фіксатора шпинделя, розташована на корпусі редуктора, спрощує зміну оснащення. Зручності у використанні додає двохпозиційна додаткова рукоять. Також виріб відрізняється зниженим рівнем шуму, що підвищує комфорт майстра під час роботи.
Технічні характеристики болгарка Kraissmann 1050-KWS-125EC
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Максимальна потужність - 1050 ват
- Діаметр диска - 125 мм
- Обороти - 11000 в хвилину
- Регулювання оборотів - є
- Плавний пуск - є
- Стабілізація обертів - є
- Різьба шпинделя - М14
- Вага - 2 кг
- Гарантія - офіційна по всій Україні 12 місяців
Купити болгарку Kraissmann 1050-KWS-125EC недорого можна в нашому інтернет магазині. Продаж і доставка по Харкову і по всій Україні. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 1 236 ₴
