
Болгарка Kraissmann 2300-KWS-230 (плавний пуск+поворотная ручка)
2 791 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова шліфмашина Kraissmann 2300-KWS-230
Болгарка Kraissmann 2300-KWS-230 надійний інструмент, який використовується для відрізних, зачисних та шліфувальних робіт по металу, каменю та бетону.
Встановлено потужний двигун 2300 вт, чого цілком достатньо для забезпечення високопродуктивного робочого процесу. Серед особливостей слід зазначити наявність плавного пуску двигуна, що дозволяє значно продовжити термін експлуатації. Для роботи застосовуються диски діаметром до 230 мм включно. Гарантія на виріб надається 12 місяців.
Купити надійну болгарку Kraissmann 2300-KWS-230 ви завжди зможете недорого в нашому інтернет магазині.
Технічні характеристики болгарка Kraissmann 2300-KWS-230
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Максимальна потужність - 2300 вт
- Діаметр диску - 230 мм
- Обороти - 6500 в хвилину
- Регулювання оборотів немає
- Плавний пуск - є
- Блокування кнопки включення - є
- Різьба шпинделя - М14
- Вага - 5 кг
- Гарантія - офіційна по всій Україні 12 місяців
Купити болгарку Kraissmann 2300-KWS-230 недорого можна в нашому інтернет магазині. Продаж і доставка по києву та по всій Україні. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Вага | 5 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 2 791 ₴
