Кутова шліфмашина Kraissmann 2600-KWS-230
Болгарка Kraissmann 2600-KWS-230 надійний інструмент, який використовується для відрізних, зачисних та шліфувальних робіт по металу, каменю та бетону.
Встановлено потужний двигун 2600 вт, чого цілком достатньо для забезпечення високопродуктивного робочого процесу. Серед особливостей слід зазначити наявність плавного пуску двигуна, що дозволяє значно продовжити термін експлуатації. Для роботи застосовуються диски діаметром до 230 мм включно. Гарантія на виріб надається 12 місяців.
Купити надійну болгарку Kraissmann 2600-KWS-230 ви завжди зможете недорого в нашому інтернет магазині.
Інші особливості
- Плавний пуск
- Поворотна ручка
- Індикатор зносу щіток
- Антивібраційна ручка
Технічні характеристики болгарка Kraissmann 2600-KWS-230
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Максимальна потужність - 2600 вт
- Діаметр диску - 230 мм
- Обороти - 8500 в хвилину
- Регулювання оборотів немає
- Плавний пуск - є
- Блокування кнопки включення - є
- Різьба шпинделя - М14
- Вага - 7 кг
- Гарантія - офіційна по всій Україні 12 місяців
Купити болгарку Kraissmann 2600-KWS-230 недорого можна в нашому інтернет магазині. Продаж і доставка по Харкову та по всій Україні. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Вага | 7 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
- Ціна: 3 146 ₴

