
Торцовочная пила Kraissmann 1800 GS 210
4 036 ₴
- Готово до відправки
Пила торцювання по дереву Kraissmann 1800 GS 210
Пила торцювання Kraissmann 1800 GS 210 використовується в якості стаціонарного верстата, що виконує поздовжню і поперечну порізку дерев'яних брусків або аналогічних матеріалів.
Кут нахилу пильного полотна і робочого столу складає 45 градусів. Має високий крутний момент 5000 оборотів в хвилину і великим запасом потужності 1800 Ват. Система кріплення і лінійок сприяє надійному закріпленню заготовки і точному резу. Блокування пускової кнопки попереджає випадковий запуск двигуна. Оснащений ефективною системою пиловидалення яка забезпечує чистоту робочої зони.
Купити торцювальні пилку Kraissmann 1800 GS 210 за доступною ціною Ви можете в інтернет магазині Хазяїн.
Технічні характеристики пила торцювальна Kraissmann 1800 GS 210
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Потужність двигуна - 1800 ват
- Діаметр диска - 210 мм
- Посадковий діаметр диска - 30 vv
- Обороти - 5000 в хвилину
- Глибина нахилу вліво - 45 градусів
- Регулювання глибини різу - є
- Глибина пропила під 45 градусів - 35 мм
- Глибина пропила під 90 градусів - 70 мм
- Лазерне підсвічування - є
- Вага - 6,8 кг
- Гарантія - офіційна по всій Україні 12 місяців
Пилу торцювальну купити ціна якої низька, можна в нашому інтернет магазині. Продаж і доставка по Харкову і по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальна глибина пропілу | 70 мм |
| Максимальний діаметр диска | 210 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кут повороту | 45 град. |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.8 кг |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 4 036 ₴



