-11%


Пила циркулярная Kraissmann 2400 KS 255 (255 мм диск)
4 536 ₴
4 036 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дискова пила по дереву Kraissmann 2400 KS 255
Пила дискова Kraissmann 2400 KS-255 - якісний інструмент побутового класу, застосовуваний в столярному виробництві.
Bcgjkmpetncz для розпилювання заготовок з деревини, ДСП, OSB, ламінату. Для зручності в роботі є можливість зміни кута нахилу пилкового диска до 45 градусів до основи, а так само регулювання глибини пропила в межах 0-90 мм. Інструмент зроблений за новітніми технологіями на сучасному обладнанні. Тривалий час безвідмовної роботи забезпечується застосуванням матеріалів і комплектуючих високої якості.
Технічні характеристики дискова пилка по дереву Kraissmann 2400 KS 255
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Потужність двигуна - 2400 ват
- Діаметр диска - 255 мм
- Посадковий діаметр диска - 30 мм
- Обороти - 4500 в хвилину
- Глибина пропила під 45 градусів - 55 мм
- Глибина пропила під 90 градусів - 90 мм
- Регулювання глибини різу - є
- Вага - 4,8 кг
- Гарантія - офіційна по всій Україні 24 місяці
Купити дискову пилу по дереву недорого можна в нашому інтернет магазині. Продаж і доставка по Харкову і по всій Україні. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Вага | 4.8 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальна глибина пропілу | 85 мм |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Стан | Новий |
| Можливість стаціонарного кріплення | Ні |
| Комплектація | |
| Паралельний упор | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 4 036 ₴









