
Пила аккумуляторная Kraissmann 3051 AKS 20UL (без аккумулятора и зарядки)
2 655 ₴
- Готово до відправки
Акумуляторна пила Kraissmann 3051 AKS 20UL без акумулятора і зарядки
Цепна акумуляторна пила Kraissmann 3051 AKS 20UL чудово підходить для обрізання або зпилювання маленьких дерев, заготовки дров і розпилювання будівельної деревини.
Основною перевагою акумуляторних ланцюгових пил є незалежність від належних електромережі. Для роботи з пилою Kraissmann 3051 AKS 20UL рекомендується використовувати акумулятори ємністю 4000 міліампер-годинно сумісні з зарядним пристроєм kraissmann 2.4 AL 20UL, звертаючи вашу увагу, що в базовій комплектації зарядний пристрій і акумуляторна батарея не поставляються.
Акумуляторна пила оснащена автоматичним гальмом ланцюга і системою швидкого встановлення шини та ланцюга. Ергономічна рука з ґумовими вставками забезпечує оптимальне зчеплення і щільний хват під час роботи з пилом.
Особливості акумуляторної пили
- Акумулятор сумісний з усіма інструментами серії 20 Universal Line
- Тріумф ланцюга
- Спрощена заміна шини та ланцюга
- Автоматичне змащування ланцюга
- Ергономічний дизайн
Технічні характеристики електропілу Kraissmann 3051 AKS 20UL
- Харчується від акумуляторів
- Тип акумуляторів - Li-ion
- Обороти - 2300 за хвилину
- Швидкість ланцюга - 5 метрів за секунду
- Довжина шини - 305 мм
- Крок ланцюга 3/8
- Кількість ланцюжків - 45
- Емкість бака для олії - 0,2 літра
- Змазка ланцюга автоматично
- Автоматична підтяжка ланцюга
- Вага - 4 кг
- Гарантія - офіційна по всій Україні 12 місяців
Електропилу ципну купити в Україні недорого можна в нашому інтернет магазині. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 305 мм |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Швидкість обертання ланцюга | 5 м/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Вага | 4 кг |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість обертів | 2300 об/хв |
- Ціна: 2 655 ₴

