Аккумуляторна ланцюгова пила Kraissmann 3502 AKS-BL 20UL без акумуляторів + зарядний пристрій, безщільний двигун
Цепна акумуляторна пила Kraissmann 3502 AKS-BL 20UL відмінно підходить для обрізування або зпилювання маленьких дерев, заготовки дров і розпилювання будівельної деревини.
Основною перевагою акумуляторних ланцюгових пил є незалежність від належних електромережі. Для роботи з пилою Kraissmann 3502 AKS-BL 20UL рекомендується використовувати акумулятори ємністю 4000 міліампер-годинний сумісний з зарядним пристроєм kraissmann 2,4 AL 20UL.
Акумуляторна пила оснащена автоматичним гальмом ланцюга і системою швидкого встановлення шини та ланцюга. Ергономічна рука з ґумовими вставками забезпечує оптимальне зчеплення і щільний хват під час роботи з пилом.
Особливості акумуляторної пили
- Акумулятор сумісний з усіма інструментами серії 20 Universal Line
- Тріумф ланцюга
- Спрощена заміна шини та ланцюга
- Автоматичне змащування ланцюга
- Ергономічний дизайн
Технічні характеристики електропілу Kraissmann 3502 AKS-BL 20UL
- Харчується від акумуляторів
- Тип акумуляторів - Li-ion
- Напруження - 2*20 вольт
- Ємкість - 4 ампер годин
- Обороти - 6500 за хвилину
- Швидкість ланцюга - 5 метрів за секунду
- Довжина шини - 355 мм
- Емкість бака для масла - 0,2 літра
- Змазка ланцюга автоматично
- Підтяжка ланцюга
- Безщітковий двигун
- Вага - 4 кг
- Гарантія - офіційна по всій Україні 12 місяців
Електропилу цепну купити в Україні недорого можна в нашому інтернет магазині . У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 355 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 5 м/сек |
| Кількість обертів | 6500 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Ні |
- Ціна: 5 074 ₴

