
Фрезер Vorskla ПМЗ-1500 К с набором фрез
2 443 ₴
- Готово до відправки
Фрезер Ворскла ПМЗ 1500К
Фрезер Ворскла ПМЗ 1500К використовується для обробки деревини різного типу і твердості. Фрезер використовується для точного фрезерування пазів, крайок і канавок.
Міцна конструкція, ударостійкий корпус, ефективна система охолодження забезпечують довговічність інструменту. Опорна плита зроблена з легкого алюмінієвого сплаву. Ергономічні рукоятки з вбудованим вимикачем дозволяють надійно тримати фрезер в руках, що дуже важливо для точного проведення робіт. Блокування включення забезпечить вам безпечну і безперервну роботу. Регулювання частоти обертання шпинделя і регулятор глибини гарантують точний результат при мінімальному навантаженні.
Купити за вигідною ціною фрезер можна в інтернет магазині Хазяїн.
Технічні характеристики фрезер Ворскла ПМЗ 1500К
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Максимальна потужність - 1500 ват
- Тип - вертикальний
- Обороти - 16000-30000 в хвилину
- Регулювання оборотів - є
- Діаметр затискної цанги - 6 або 8
- Максимальний хід фрези - 50 мм
- Набір фрез в комплекті поставки - так
- Вага - 4 кг
- Гарантія - 12 місяців
Купити фрезер в Україні можна в нашому інтернет магазині. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ворскла |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна глибина фрезерування | 50 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 443 ₴



