
Шурупокрут акумуляторний Вітязь ДА-12/2ЛН з набором інструментів (2 акумулятори)
1 850 ₴
1 350 ₴
- Готово до відправки
Шурупокрут Вітязь ДА-12/2ЛН Li-on — якісний інструмент, призначений для свердління отворів у різних матеріалах, а також для монтажних/демонтажних робіт.
Джерелом живлення в цій моделі є надійний Li-Ion акумулятор напруги 12 В і місткістю 2 А/год, завдяки чому інструмент працює впродовж тривалого часу без підзаряджання.
Потужний двоступеневий редуктор дає змогу плавно регулювати швидкість обертання шпинделя від 0 до 600 об/хв на 1-ої швидкості и від 0 до 1500 об./хв на 2-ої швидкості.
Інструмент обладнаний швидкозатискним патроном діаметром 10 мм, який дає змогу без додаткових пристроїв швидко поміняти робочий елемент.
Багатоступенева муфта регулювання затягування (18+1) забезпечує високу точність загвинчування з максимальним затягувальним моментом 28 Нм.
Малі габарити шурупокрута дають змогу використовувати його у важкодоступних місцях, а світлодіодна підсвітка забезпечує видимість усієї робочої поверхні.
Особливості:
- Реверс
- Регулювання обертів
- Дві літієві батареї
- Швидкозатискний патрон
- Світлодіодна підсвітка
- Прогумований держак
- Пришвидшене заряджання 1 година
- Потужний крутний момент
- Широкий набір інструментів
Технічні характеристики:
- Тип патрона — Швидкозатискний
- Тип акумулятора — Li-ion
- Ємність акумулятора ― 2 А/год
- Напруга акумулятора — 12 В
- Діаметр патрона — 10 мм
- Максимальна кількість обертів — 1500 об/хв
- Кількість обертів на 1-й швидкості — 0-600 об./хв
- Кількість обертів на 2 швидкості — 0-1500 об./хв
- Крутний момент — 28 Нм
- Заряд акумулятора — 1 година
Комплектація
- Шурупокрут акумуляторний Вітязь ДА-12/2ЛН
- Дві акумуляторні батареї
- Зарядний пристрій
- Набір інструментів
- Кейс пластиковий
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Витязь |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 28 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
- Ціна: 1 350 ₴


