-8%


Краскопульт электрический Kraissmann 550 FS 3 (3 cопла)
1 650 ₴
1 522 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний Краскопульт Kraissmann 550 FS 3
Фарборозпилювач Kraissmann 550 FS 3 використовується для розбризкування фарб для різних поверхонь.
Електричний краскопульт в зборі, потужністю 550 вт, має досить високу продуктивність 550 мл в хвилину, діаметр сопла 2 і 2,5 і 3 мм, максимальна в'язкість використовуваної рідини 60 DIN. Для тривалого використання, електричний краскопульт обладнали резервуаром ємністю 0,8 літра. Міцний корпус і якісна зборка інструменту, забезпечують високу ефективність в роботі і довговічність експлуатації.
Інші особливості
- Зручність в експлуатації
- Регулювання витрати розпорошується матеріалу
- Робота з різними видами фарбувальних матеріалів
- Надійний пістолет і бачок
- Ергономічний дизайн
Технічні характеристики електричний краскопульт Kraissmann 550 FS 3
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Потужність 550 вт
- Максимальна продуктивність - 0,55 літрів у хвилину
- Обсяг бачка - 0,8 літра
- Діаметр форсунки - 2 і 2,5 і 3 мм
- Матеріал контейнера - пластик
- Вага фарбопульта - 1 кг
- Гарантія - 12 місяців
Купити краскопульт в Україні недорого можна в нашому інтернет магазині. У нас завжди низька ціна !
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Продуктивність фарбопульта | 0.55 літр/хв |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Діаметр сопла | 2 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.8 л |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна в'язкість рідини по DIN | 60 |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 522 ₴









