
Пила стационарная Kraissmann 2200 TS 250
9 027 ₴
- Готово до відправки
Пила дискова стаціонарна Kraissmann 2200 TS 250
Пила дискова стаціонарна Kraissmann 2200 TS 250 використовується для точних робіт пов'язаних з розпилюванням деревних пиломатеріалів. Потужність даної пили складає 2200 вт, що дозволяє забезпечувати максимальну продуктивність за мінімальні проміжки часу.
Подвійне розширення столу з порошковим покриттям додасть комфорту при роботі. Захисний кожух пильного полотна з пристроєм для відведення стружки забезпечує чистоту на робочому місці. Поперечний упор з кутовою шкалою дозволить максимально точно налаштувати інструмент в залежності від виконуваної роботи. Пила дискова стаціонарна Kraissmann 2200 TS 250 оснащена подвійним регулюванням пильного диска по висоті і куту нахилу.
Купити пилу дискову стаціонарну Kraissmann 2200 TS 250 ви завжди зможете в інтернет магазині Хазяїн.
Технічні характеристики пила дискова стаціонарна Kraissmann 2200 TS 250
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Потужність двигуна - 2200 ватів
- Діаметр диска - 250 мм
- Обороти - 4700 в хвилину
- Глибина нахилу вліво - 45 градусів
- Регулювання глибини різу - є
- Глибина пропилу під 45 градусів - 56 мм
- Глибина пропилу під 90 градусів - 83 мм
- Розміри робочого стола - 63-43 сантиметри
- Вага - 20 кг
- Гарантія - офіційна по всій Україні 12 місяців
Дискова пила купити ціна якої низька, можна в нашому інтернет магазині. Продаж і доставка по Харкову та по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Вага | 15 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальний діаметр диска | 250 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4800 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Стан | Новий |
| Можливість стаціонарного кріплення | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Паралельний упор | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 9 027 ₴
