
Отбойный молоток Kraissmann 2000 AH 45 (Профессиональный)
7 357 ₴
- Готово до відправки
Відбійний молоток електричний Kraissmann 2000 AH 45
Відбійний молоток Kraissmann 2000 AH 45 - це потужний і продуктивний інструмент, службовець для важких робіт по бетону, каменю, цегляній кладці, а також для інших будівельних робіт.
Ударний механізм здатний виробляти 1890 ударів в хвилину силою одного окремого удару в 45 джоулів. Потужність двигуна цієї моделі 2000 ватт, цілком достатньо для забезпечення максимальної продуктивності за мінімальні проміжки часу. Відбійний молоток Kraissmann 2000 AH 45 має дуже надійну додаткову ручку для зручного утримання інструменту обома руками.
Купити відбійний молоток Kraissmann 2000 AH 45 за вигідною ціною ви можете в інтернет магазині Хазяїн.
Технічні характеристики відбійний молоток Kraissmann 2000 AH 45
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Розташування двигуна - горизонтальне
- Потужність - 2000 вт
- Тип патрона - внутрішній шестигранник
- Хвостовик - HEX
- Енергія удару - 45 джоулів
- Кількість режимів - 1
- Кількість ударів - 900-1890 в хвилину
- Вага - 15 кг
- Гарантія - офіційна по всій Україні 12 місяців
Комплектація
- Відбійний молоток з ручкою-переноскою
- Металевий кейс
- Піку і зубило
- Ключ
- Ємність для олії
- Запасні щітки
- Інструкція та гарантійний талон
Купити відбійний молоток недорого можна в нашому інтернет магазині. Продаж і доставка по Харкову та по всій Україні. У нас завжди низька ціна на відбійний молоток.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Вага | 15 кг |
| Тип патрона | SDS-HEX |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальна сила удару | 45 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 1890 уд/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 357 ₴
