
Лебедка электрическая Kraissmann SH 125/250 (тельфер электрический)
4 500 ₴
3 806 ₴
- Готово до відправки
Електрична лебідка Kraissmann SH 125/250 (Тельфер електричний)
Електричний підйомник Kraissmann SH 125/250 використовується для виконання робіт з підйому та опускання вантажів.
Застосовується на будівництві, в гаражах, складах. Головними робочими вузлами лебідки є: потужний двигун, барабан, сталевий трос, міцний кріплення і дистанційний пульт управління. Тельфер Крайсман кріпиться міцними кріпильними пристроями до балки на стелі або стіні. Система дистанційного керування дозволить комфортно і безпечно використовувати інструмент. Двигун потужністю 580 ват забезпечить відмінну продуктивність і швидкість роботи.
Доставка здійснюється по всій Україні в найкоротші терміни. Купити лебідку Kraissmann SH 125/250 за доступною ціною ви можете в інтернет магазині Хазяїн.
Технічні характеристики електрична лебідка Kraissmann SH 125/250
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Потужність двигуна - 580 вт
- Тяговий механізм - канатний
- Вантажопідйомність без блоку - 125 кг
- Вантажопідйомність з блоком - 250 кг
- Швидкість підйому без блоку - 10 метрів в хвилину
- Швидкість підйому з блоком - 5 метрів в хвилину
- Висота підйому без блоку - 20 метрів
- Висота підйому з блоком - 10 метрів
- Кількість канатів або ланцюгів - 1
- Довжина каната або ланцюга - 20 метрів
- Габаритні розміри - 34-13-18 сантиметрів
- Вага - 10 кг
- Гарантія - офіційна по Україні 12 місяців
Купити лебідку електричну можна в нашому інтернет магазині. Продаж і доставка по Харкову та по всій Україні. У нас завжди низька ціна.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 10 кг |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Основні | |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вантажопідйомність | 250 кг |
| Висота підйому | 20 м |
| Швидкість підйому-опускання вантажу | 0.16 м/сек |
| Тип обладнання | Лебідка |
| Потужність електродвигуна | 580 Вт/год |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 806 ₴
