
Пила циркулярная Kraissmann 2050 KS 210 (переворотная)
2 974 ₴
- Готово до відправки
Дискова пила по дереву Kraissmann 2050 KS 210
Ручна дискова пила по дереву Kraissmann 2050 KS 210 завоювала високу популярність серед споживачів в Україні завдяки високій якості збірки і безвідмовної роботи.
На даній модель дискової пили встановлений дуже потужний двигун 2050 ват, який розвиває 4800 оборотів в хвилину. Можливе регулювання пропилу до кута 45 градусів, при цьому глибина пропилу складає 40 мм, у звичайному режимі, завдяки диска 210 мм, максимальна глибина пропилу складає 68 мм, Кріплення для настільного кріплення дозволить закріпити її на столі, це сприятиме більш точному виконанню роботи і дозволить уникнути вібрації і коливань.
У комплекті з пилкою поставляється кріплення для стаціонарного використання, паралельна направляюча, ключ-шестигранник, пиляльного диска. На товар надається гарантія строком на 1 рік і можливість швидкої доставки по всій Україні.
Технічні характеристики дискова пила по дереву Kraissmann 2050 KS 210
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Потужність двигуна - 2050 вт
- Діаметр диска - 210 мм
- Посадковий діаметр диску - 32 мм
- Обороти - 4800 в хвилину
- Глибина пропилу під 45 градусів - 40 мм
- Глибина пропилу під 90 градусів - 68 мм
- Вага - 6 кг
- Гарантія - офіційна по всій Україні 1 рік
Купити ручну дискову пилу недорого можна в нашому інтернет магазині. Продаж і доставка по Харкову та по всій Україні. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2050 Вт |
| Вага | 6 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальна глибина пропілу | 68 мм |
| Максимальний діаметр диска | 210 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4800 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Стан | Новий |
| Можливість стаціонарного кріплення | Так |
- Ціна: 2 974 ₴

