
Перфоратор Grand ПЭ-2400 Е (с регулировкой оборотов)
4 240 ₴
3 240 ₴
- Готово до відправки
Бочковий перфоратор Grand ПЕ-2400 Е з регулюванням обертів
Бочковий перфоратор Grand ПЕ-2400 Е - це інструмент, який застосовується в будівництві і ремонті. Модель має 3 режими і підійде як для професіоналів, так і для любителів.
Перфоратор Grand ПЕ-2400 Е проведений відповідно з новітніми технологіями, оснащений двигуном з високою потужністю - 2400 ватт, що значно збільшує тривалість роботи і дозволяє справлятися зі складними завданнями . Потужний ударний механізм забезпечує 3900 ударів в хвилину. Перфоратор оснащений надійним SDS-Plus патроном. Такий тип патрона забезпечує максимально швидку зміну фіксацію робочих приладдя без допомоги додаткових інструментів.
Встановлено регулятор числа оборотів від 0 до 800 в хвилину. Додаткова рукоятка фіксується в будь-якому зручному положенні на 360 градусів навколо своєї осі. Основна рукоятка має прогумовану вставку для запобігання ковзного ефекту і зниження ощутимости вібрацій. Гарантія надається на 12 місяців з дати продажу. Замовити і купити перфоратор дешево з доставкою по всім містам і регіонам України ви зможете в нашому інтернет магазині.
Технічні характеристики перфоратор Grand ПЕ-2400Е
- Працює від стандартної електро мережі 220 вольт 50 герц
- Розташування двигуна - вертикальний (бочка)
- Потужність - 2400 Вт
- Тип хвостовика - SDS-plus
- Режими роботи - свердління, свердління з ударом, удар
- Обороти холостого ходу - 800 в хвилину
- Частота ударів - в хвилину 3900
- Енергія удару - 7 джоулів
- Діаметр свердління в бетоні - до 30 мм
- Діаметр свердління сталь - 13 мм
- Діаметр свердління дерева - 40 мм
- Вага - 6 кг
- Гарантія - офіційна 12 місяців
Купити перфоратор можна в нашому інтернет магазині. Продаж і доставка по всій Україні. У нас завжди низька ціна на перфоратор.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Вага | 6 кг |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Виробник | GRAND |
| Максимальна кількість обертів | 800 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 3900 уд/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
- Ціна: 3 240 ₴


