
Шурупокрут акумуляторний Grand ДА-12DFR PRO
1 562 ₴
1 338 ₴
- Готово до відправки
Акумуляторний шурупокрут Grand ДА-12DFR/PRO ― надійний інструмент, призначений для свердління отворів у дереві, металі, пластмасі, також ідеально підійде для загвинчування та відгвинчування шурупів, гвинтів, саморізів.
Ця модель обладнана потужним двошвидкісним редуктором із можливістю регулювання обертів у діапазоні від 0 до 1300 об./хв.
Джерелом живлення в інструменті є 12 В Li-Ion акумулятор ємністю 2 А·год, завдяки чому шурупокрут може працювати впродовж тривалого часу без підзаряджання.
Інструмент обладнаний швидкозатискним патроном діаметром 10 мм типу DFR, який надійно фіксує обладнання під час роботи.
В арсеналі акумуляторний дриля-шурупокрут Grand ДА-12DFR/PRO є: регулювання крутного моменту, функція реверсивного обертання, перемикач діапазону швидкостей, підсвітка й індикатор заряджання.
До комплекту постачання входить додатковий акумулятор, зарядний пристрій і компактний кейс з ударостійкого пластику для зручності транспортування інструмента.
Акумуляторний шурупокрут Grand ДА-12DFR/PRO вирізняється компактними розмірами, невеликим вагою і збалансованої конструкцією
Особливості:
- Знімний патрон
- Функція реверсу
- Підсвітка робочої зони
- Прогумований держак
- Професійна серія
- Індикатор заряду батареї
- Часовий зарядний пристрій
- Збалансована конструкція
- Обмежувач крутного моменту
- Механічний двошвидкісний редуктор
- Акумулятор Li-ion типу нового покоління
Технічні характеристики:
- Тип акумулятора — Літій-іонний
- Напруга батареї — 12 В
- Ємність батареї — 2 А·год
- Діаметр патрона — 10 мм
- Максим. оберти ― 1300 об/хв
- 1 режим швидкості — 0-400 об./хв
- 2 режим швидкості — 0-1300 об./хв
- Максимальний крутний момент — 30 Нм
- Кількість регулювань крутного моменту — 25+1
- Вага — 1,2 кг
Комплектація
- Шурупокрут акумуляторний Grand ДА-12DFR/PRO
- Знімний патрон
- Акумулятор 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Пластиковий кейс
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Виробник: г. Брно, Чехія.
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 25 |
| Максимальний крутний момент | 30 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 15 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
- Ціна: 1 338 ₴









