
Акумуляторна циркулярна пила Crown CT25002-165 HX (акумулятором комплектується окремо)
6 242 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Циркулярна пила Crown CT25002-165 HX — це надійний і виробничий інструмент, призначений для розпилювання деревини будь-якого типу, фанери, ДСП тощо. Ця пилка стане чудовим помічником на будівництві або в майстерні, а завдяки акумулятору вона стане в пригоді навіть там, де немає доступу до розетки.
Особливості:
- Висока потужність і продуктивність
- Надійний безщітковий двигун
- Надійна алюмінієва робоча платформа
Технічні характеристики:
- Живлення — акумулятор
- Максимальний діаметр диска — 165 мм
- Максимальна глибина пропилювання — 54 мм
- Діаметр отвору — 20 мм
- Кут нахилу — 45 градусів
- Максимальна кількість обертів — 4800 за хвилину
- Вага — 3,6 кг
- Гарантія офіційна — 36 місяців
Комплектація:
- Пила акумуляторна
- Інструкція користування
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальний діаметр диска | 165 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4800 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 54 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 6 242 ₴






