
Зварювальний напівавтомат Edon ECO MIG-257
3 800 ₴
2 850 ₴
- Готово до відправки
Зварювальний напівавтомат Edon ECO MIG-257 ідеальний помічник для побутового виконання зварювальних робіт. Здатний виконувати зварювання в режимах напівавтомату (MIG) і ручного дугового зварювання електродом на постійному струмі (режим ММА). Основною відмінністю від аналогічних зварювальних апаратів є наявність окремих регулювань на вихідному струмі та напруги, швидкості подавання дроту. Невелика споживана потужність напівавтомату Edon ECO MIG-257 дає змогу під'єднувати його до будь-яких мереж із напругою 220 Вольтів навіть у власному гаражі, будинку або на дачі. Значення вихідного струму регулюються в межах від 20 до 27 А, напруга в режимі MIG до 22,5 V.
Комплектується зварювальний напівавтомат Edon ECO MIG-257:
- Кабелями з тримачами електрода та затискачем маса завдовжки 1,8 і 1,3 метра
- Зварювальним рукавом завдовжки 2,5 метра
- Додатковим набором сопел і перехідників для різних типів дроту
- Захисна маска та молоток зі щіткою
- Інструкція та гарантійний талон на 36 місяців
Технічні характеристики :
- Напруга — 220 В
- Найменший зварювальний струм - 20 А
- Максимальний зварювальний струм — 250 А
- Споживана потужність — 3,8 кВт
- Режим роботи — без газу
- Діаметр електрода — 1,6-4,0 мм
- Частота мережі живлення — 50
- Діаметр дроту — 0,8-1,0 мм
- Діаметр дроту при ММА-1,6-3,2 мм
- Кількість поданих роликів — 1
- ККД-80%
- Наявність режиму ММА — є
- Габаритні розміри — 370 х 220 х 270 мм
- Вага — 4,5 кг
- Гарантія — 36 місяців
Комплектація:
- Зварювальний рукав 2 м
- Кабель з електротримачем 2,5 м
- Кабель маси — 1,8 м
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4.5 кг |
| Виробник | Edon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Частота струму | 50 Гц |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Максимальний зварювальний струм | 250 А |
| Максимальний діаметр дроту | 3.2 мм |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Тривалість навантаження | 85 % |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 1 кг |
| Механізм подачі дроту | Пластик |
| Завантаження дроту | Бічна |
- Ціна: 2 850 ₴









