
Аккумуляторна ланцюгова пила Kraissmann 3502 AKS-BL 20UL (безщіточний мотор, 2 ак. по 4000 мАг)
10 434 ₴
7 434 ₴
- Готово до відправки
Аккумуляторна ланцюгова пила Kraissmann 3502 AKS-BL 20UL (безщіточний мотор, 2 ак. по 4000 мАг)
Ланцюгова пила Kraissmann 3502 відноситься до лінійки інструменту Universal Battery Line, тобто Ви можете використовувати один і той же акумулятор, що підходить до різного інструменту до цієї лінійки.
Електрична пилка Kraissmann 3502 створена на базі безщіткового мотора який має високі показники і живиться від акумуляторної батареї дозволяючи використовувати її у віддалених місцях. Широко застосовується для обрізання гілок і заготівлі дров у побутових умовах.
Акумуляторна електропила постачається з 2 літій-іонними батареями напруга яких становить 20 вольт, при цьому ємність досягає 4000 мАг. При цьому Ви зможете впевнено працювати на одному заряді понад 30 хвилин.
Акумуляторна пилка оснащена напрямною шиною довжиною 350 мм, при цьому швидкість ланцюга становить 16 м/сек забезпечуючи високу ефективність різу. Передбачено екстрене гальмо ланцюга, що забезпечує безпеку оператора. Наявність автоматичного масляного насоса, а також системи швидкого натягу ланцюга збільшує ефективність виконання поставленого завдання. Горловина для затоки оливи має зручне розташування зверху, також передбачено оглядове вікно за стеженням за рівнем олії.
Особливості ручної ланцюгової пилки Kraissmann 3502 AKS 20UL:
- Швидкий час заряджання;
- Безщітковий двигун;
- Ергономічна форма корпусу;
- Спрощена заміна шини та ланцюга
- Швидка натяжка ланцюга;
- Екстрене гальмо ланцюга;
- Акумулятор сумісний з усім інструментом лінійки 20 Universal Line;
- Низький рівень шуму;
- Автоматичне мастило ланцюга;
- Висока кількість обертів;
- Великий ресурс.
Технічні характеристики електропілу Kraissmann 3502 AKS-BL 20UL
- Харчується від акумуляторів
- Тип акумуляторів - Li-ion
- Напруження - 2*20 вольт
- Ємкість - 4 ампер годин
- Обороти - 6500 за хвилину
- Швидкість ланцюга - 5 метрів за секунду
- Довжина шини - 355 мм
- Емкість бака для олії - 0,2 літра
- Змазка ланцюга автоматично
- Включити підтяжки ланцюга
- Безкоштовний двигун
- Вага - 4 кг
- Гарантія - офіційна по всій Україні 12 місяців
Комплектація :
- Пила ланцюгова аккумуляторна
- Шина
- Ланцюг
- Аккумуляторна батарея - 2 шт
- Зарядний пристрій
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3.8 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Довжина шини | 355 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Об'єм масляного бака | 150 мл |
| Швидкість обертання ланцюга | 16 м/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів | 6500 об/хв |
- Ціна: 7 434 ₴








