-20%


Бензопила Kraissmann KS 6023 (1 шина, 1 цепь, 60 куб см )
3 946 ₴
3 146 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензопила Kraissmann KS 6023
Бензопила Kraissmann KS 6023 - створена з використанням нових технологій і розробок. Усе це дає нам чудову якість кінцевої продукції, а також дозволяє повністю розкрити потенціал бензинової пили. Конструкція корпусу бензопіли Kraissmann Вигадка і ергономічна. Тут всі до останньої справи спрямовані на максимальну зручність при експлуатації. Система автоматичного змазування ланцюга і захист проти зворотного удару обезводнить тривалий час використання і захист користувача в екстремальних ситуаціях.
Особливостi :
- Підвищений ресурс двигуна
- Алюмініевий картер
- Металеві кришки ланцюга і стартера
- Антивібраційна система
- Автоматичне змащювання ланцюга
- Аварійна зупинка ланцюга
- Праймер (підкачка топлива)
Технічні характеристики:
- Обьем двигуна 60 см3.
- Сила двигуна - 2,3 кВт. /3,1 лс
- Рекомендована довжина шини - 45 см.
- Холостий хід - 2800 об/мін.
- Топлівний бачок - 550 мл.
- Масляний бачок - 260 мл.
- Крок ланцюга 0,325 дюймів.
- Вага - 7,7 кг
- Гарантія - 12 місяців
Комплектація :
- Бензопила Kraissman KS 6023
- Шина
- Ланцюг
- Бачок для змішування бензину з маслом
- Чехол для шини
- Набор ключів
- Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 2800 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 7.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 3 146 ₴





