
Пила переворотна циркулярна Narva NCS-200/2500 С (мідне обмотування, стаціонарне встановлення)
2 950 ₴
- В наявності
Опис
Пила дискова NARVA NCS-200/2500 С — потужний та універсальний інструмент. З двигуном 2500 Вт і пиляльним диском 200 мм ця пилка може виконувати різання або поперечне різання з невблаганною ефективністю. NARVA NCS-200/2500 С проста в користуванні, має міцніший корпус і здатна за потреби виконувати врізні та косі пропили на глибину до 68 мм. Зі стандартним диском із переможними напайками діаметром 200 мм у комплекті, ця пилка готова для виконання великих і малих робіт на різних об'єктах. Висока потужність і ефективність — двигун зі швидкістю обертання 5500 об./хв забезпечує більшу потужність і кращу продуктивність, забезпечуючи плавне різання Довговічний — міцна конструкція, штампована сталева основа та верхній захисний кожух з алюмінію роблять пилку довговічнішою та гарантують, що кожен розріз буде прямим і точним. Гостре лезо — пильне полотно з твердосплавним наконечником 24T досить гостре, щоб швидко та легко виконувати поздовжні та поперечні розрізи, допомагаючи заощадити час і підвищити ефективність роботи А можливість кріплення до столу за допомогою струбцин розширює функціонал інструмента.
Особливості циркулярної пили:
- Потужний, надійний і довговічний мотор із мідною обвиткою
- Можливість стаціонарного встановлення
Технічні характеристики:
- Споживана потужність — 2500 Вт
- Максимальний діаметр диска — 200 мм
- Діаметр отвору — 30 мм
- Максимальна кількість обертів — 5500 за хвилину
- Максимальна глибина пропилу — 68 мм.
- Угол нахилу — 45%
- Вага — 4,7 кг
Комплектація:
- Пила дискова Narva NCS 200/2500 С
- Паралельний упор
- Бічна лінійка
- Ключ
- Захисний кожух
- Кріплення до столу
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Вага | 4.7 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Narva |
| Максимальна глибина пропілу | 68 мм |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Естонія |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Стан | Новий |
| Можливість стаціонарного кріплення | Так |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Паралельний упор | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 2 950 ₴






