
Плиткорез электрический Vorskla ПМЗ-1200/180 (пропил 35 мм, размер стола 385х385 мм)
2 814 ₴
- Готово до відправки
Електричний плиткоріз Ворскла ПМЗ 1200/180
Електричний плиткоріз VORSKLA ПМЗ 1200/180- Для вологого різьби використовують різні форми плитки та кам’яних заготовок.
Металічний тиск і фіксатор, що контролюється, фіксують заготовку для виконання такої точності. Безпечна робота досягається завдяки тому, що пиловий диск електро плиткоріза Ворскла ПМЗ 1200/180 має шкіру, яка захищає оператора від пилу, іскорків диска.
Стіл пристрою виготовлений з нержавіючої сталі, що робить його стійким до коррозії. Для того щоб дотягнутися до високоточної плитки, використовуються металеві устромки. Станок прихиляє кут нахилу під кутом від 0 до 45 градусів.
Технічні характеристики електричного плиткореза Ворскла ПМЗ 1200/180
- Він живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Сила - 1200 ват
- Обороти - 2800 за хвилину
- Діаметр диска - 180 мм
- Діаметр посадочного отвору диска - 25,4 мм
- Глибина пропила - 35 мм
- Глибина різа під кутом 45 градусів - 15 мм
- Розмір столу - 385-385 мм
- Вага - 11,5 мм
- Гарантія - офіційна по всій Україні 12 місяців
Купити електричний плиткоріз з водяним охолодженням недорого можна в інтернет магазині Хазяїн. Продаж і доставка по Харкову і по всій Україні. У нас завжди низька ціна!
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Споживана потужність | 1200 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Виробник | Vorskla |
| Максимальна глибина різу | 35 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Кут різу | 45 град. |
- Ціна: 2 814 ₴
