
Бензопила GARDTECH GCS 52-3,7 (улучшена поршневая, 1 шина, 1 цепь, металл крышка)
2 750 ₴
- Готово до відправки
Ланцюгова бензопила GARDTECH GCS 52-3,7
Бензопила GARDTECH GCS 52-3,7 це надійна і продуктивна бензопила в своїй серії. Оснащена зносостійкий двигун потужністю 2700 вт.
Мастило ланцюга відбувається автоматично, завдяки чому продовжується термін експлуатації інструменту. Бензопила обладнана спеціальним гальмом ланцюга, який призначений для моментальної зупинки ланцюга у разі виникнення поштовху віддачі. Довжина шини 45 сантиметрів з кроком 0,325 дюйма. Місткий паливний бак на 550 мл і масляний бак на 260 мл забезпечать тривалу роботу без заправок. Так само оснащена системою плавного пуску, що істотно полегшує запуск.
Купити бензопилу GARDTECH GCS 52-3,7 за доступною ціною Ви можете в інтернет магазині Хазяїн.
Технічні характеристики бензопила GARDTECH GCS 52-3,7
- Двигун - бензиновий одноциліндровий, двотактний
- Потужність - 2700 вт (3,7 кінських сил)
- Об'єм двигуна - 52 кубічних сантиметра
- Максимальна кількість обертів - 11000 в хвилину
- Об'єм масляного бака - 0,26 літра
- Ємність паливного бака - 0,55 літра
- Довжина шини - 45 сантиметрів
- Ланцюг - 72 ланки з кроком 3/8
- Підкачування палива - є
- Вага - 6,4 кг
- Гарантія - 12 місяців
Купити бензопилу GARDTECH GCS 52-3,7 Ви зможете в нашому інтернет магазині. Доставка і продаж по Харкову, Києву та по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 6.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
- Ціна: 2 750 ₴
