
Електропила GoodLuck Super ECS 2850/405
2 974 ₴
- Готово до відправки
Електропила ланцюгова GoodLuck Super ECS 2850/405
Електропила ланцюгова GoodLuck Super ECS 2850/405 надійний помічник для заготівлі дров, догляду за домашнім садом та присадибною ділянкою.
Встановлений надійний двигун потужністю 2850 ватів, швидкість руху ланцюга 13 метрів за секунду. Модель має аварійну зупинку ланцюга, надійне автоматичне подавання оливи, що забезпечує безперебійне змащення ланцюга, що неабияк продовжить термін експлуатації. Електропила обладнана шиною завдовжки 40,5 сантиметрів, завдяки якій ви без проблем розпилюватимете колоди малих і середніх діаметрів. Корпус виготовлений із міцного пластику, дизайн пилки зручний і практичний. Надійний двигун 2,85 кВт забезпечує високу продуктивність і характеризується чудовою витривалістю.
Купити електропилу GoodLuck Super ECS 2850/405 за вигідною ціною Ви можете в інтернет-магазині Хазяїн
Технічні характеристики електропила GoodLuck Super ECS 2850/405
- Напруга живлення — 220 вольтів
- Частота тока - 50 герц
- Споживана потужність — 2850 ватів
- Швидкість ланцюга без навантаження — 786 метрів за хвилину
- Олива для змащення ланцюга — моторна олива
- Система автоматичного подавання оливи — насос
- Розмір шини — 16 дюймів (405 мм)
- Товщина ланцюга — 0,05
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація:
- Пила ланцюгова
- Пиляльна шина
- Пиляльний ланцюг
- Ключ
- Чехол
- Посібник з експлуатації
- Картонне паковання
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2850 Вт |
| Основні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 405 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Швидкість обертання ланцюга | 13 м/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 974 ₴


