
Бензокоса (мотокоса) DWT BFS43-42 Profi
5 000 ₴
4 000 ₴
- Готово до відправки
Опис
Сьогодні мотокоси дуже популярні. Вони використовуються для роботи на великих ділянках такий інструмент дає змогу якісно скошувати високу густу траву. Мотокоса DWT BFS43-42 чудове рішення для дому. Компанія ДВТ пропонує недорогий, але продуктивний і надійний інструмент. Ми рекомендуємо Вам купити бензиновий тример ДВТ, оскільки він дає змогу легко справлятися з великими обсягами роботи. Про ключові особливості моделі розповімо далі.
Суцільний кований вал
Модель використовує кований вал для передавання роботи від двигуна. Така конструкція дуже надійна. Вона набагато надійніша за трос або вала з розбірною конструкцією. Від зовнішніх пошкоджень, а також від бруду та вологи вал захищений алюмінієвою штангою.
Хромоване покриття стінок циліндра
Рекомендуємо Вам купити мотокосу для дачі та дому ДВТ DWT BFS43-42. У неї продуктивний і надійний двигун. Хромоване покриття стінки циліндра забезпечує для нього чималий моторесурс. Також варто акцентувати на безперебійності роботи мотора. Професійна поршнева група забезпечує стабільні оберти за будь-якого навантаження.
Низький рівень вібрації
Ви зможете працювати з бензиновим тримером DWT BFS43-42 максимально комфортно. Надійна система гасіння вібрації знижує вібраційне навантаження на оператора в процесі роботи. Це дасть змогу працювати довше, не втомлюючись і справлятися з великими обсягами роботи.
Легкий старт
Завдяки полегшеному стартеру, потрібно докладати куди менше зусиль на запуск двигуна. Трос стартера чинить мінімальний опір.
Паливопідкачувальний насос — Праймер
Функція ручного підкачування палива дасть змогу швидко підготувати мотокоса до запуску. Ручний паливний насос спрощує запуск після тривалого простою.
Двокомпонентний повітряний фільтр
Якісна система фільтрації повітря не допускає сканування сторонніх частинок усередині двигуна. Ви зможете використовувати такий інструмент у будь-яких умовах. Він слугуватиме Вам дуже довго.
5 причин купить мотокосу DWT BFS43-42
- Це продуктивний і надійний інструмент для роботи в домашньому господарстві.
- У мотокоси зручна система керування й проста, але надійна конструкція.
- Суцільний кований вал захищений алюмінієвою штангою.
- Двигун високої потужності з хромованим циліндром.
- Є система легкого старту та ручної підкачування палива для швидкого та простого запуску двигуна.
Технічні характеристики:
- Батьківщина бренда — Швейцарія
- Клас — напівпрофесійний
- Тип двигуна — двотактний
- Об'єм циліндра — 42,7 куб см
- Тип ручки — велосипедна
- Різальна система — ніж, волосінь
- Об'єм паливного бака — 1200 мл
- Діаметр скошування волосінню — 420 мм
- Діаметр скошування ножем — 255 мм
- Вага — 7.8 кг
- Офіційна гарантія — 24 місяці
Комплектація
- Мотокоса
- Ніж
- Бабина з волосінню
- Гарантійний талон
- Інструкція користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 43 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
- Ціна: 4 000 ₴









