-18%


Бензокоса Grand БГ-5500 (5 ножів, 2 котушки, ремінь рюкзак) Чохія Оригінал
3 940 ₴
3 240 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензинова мотокоса Grand БГ-5500
Бензокоса Grand БГ-5500 використовується для скошування трави та чагарників. Ця модель має 6,4 кінських сил, що робить цей агрегат потужним і потрібним серед садівників.
Бензокоса Grand обладнана антивібраційною системою, це величезний плюс у роботі з таким інструментом, позаяк неабияк знижується навантаження з організму оператора. Також цей інструмент має ще одну перевагу, легкий ручний старт, що дає змогу з легкістю завести бензокосу. Працює бензокоса Grand на суміші з бензину та оливи для двотактних двигунів.
Вирішивши купити бензокоса Гранд, до неї в комплекті буде докладатися 7 насадок, ремінь через плече, місткість для розведення палива, комплект для збирання.
Технічні характеристики мотокоса Grand БГ-5500
- Двигун — бензиновий, двотактний, одноциліндровий
- Потужність двигуна — 5500 ватів (6,4 кінських сил)
- Об'єм двигуна — 52 куб см
- Об'єм паливного бака — 1,2 літра
- Тип живлення — бензин з оливою для двотактних двигунів
- Число обертів — 13 000 на хвилину
- Хромована поршнева
- Антивібраційна система
- Ширина скошування — 42 сантиметри
- Вага — 6 кг
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація:
-
>Мотокоса
- Косильна котушка з волосінню
- Павук
- Нож 3 Т
- Нож 8 Т
- Нож 40 Т
- Ремінь рюкзачний
- Ємність для приготування горючої суміші
- Комплект для збирання
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 6.4 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
- Ціна: 3 240 ₴


