
Зварювальний напівавтомат Edon MIG 308
13 000 ₴
- Готово до відправки
Зварювальний напівавтомат Edon MIG 308
Зварювальний напівавтомат Edon MIG 308 (+MMA) — це надійний зварювальний апарат із покращеними показниками потужності, міцності корпусу та робочих вузлів, і з великою кількістю функцій, які роблять процес зварювання з ним простішим.
Напівавтомат Edon MIG 308 — це універсальне зварювання, за допомогою якого можна проводити роботи з використанням електродів, а також у напівавтоматичному режимі із застосуванням дроту як у середовищі газу, так і без нього.
Серед особливостей треба зазначити наявність євророз'єму, наявність функції стабілізації дуги й антизалипання електродів. На зовнішній панелі є регулювання струму та напруги, а також швидкості подавання дроту. Механізм подавання дроту виготовлений із металу, що неабияк подовжує термін експлуатації зварювального напівавтомату. Також є можливість зміни полярності під'єднання зварювального рукава. Розмір котушки з дротом — максимальний — 5 кг.
Інші особливості зварювального напівавтомату Едон 308:
- Можливість плавного регулювання зварювального струму та напруги
- Три режими зварювання MIG/MAG/MMA
- Можливість плавного регулювання подавання дроту
- Наявність євророз'єму
- Наявність функції антизалипання
- Наявність функції м'якого підпалу дуги
- Наявність захисту від перегрівання
- Стабілізація дуги
- Ергономічний і сучасний дизайн
- Захист від стрибків напруги
- Ручне дугове зварювання в режимі ММА
- Простота та легкість у роботі
- Висока продуктивність
- Компактність і надійність
Технічні характеристики зварювального напівавтомату Едон Mig 308
- Тип — інверторний напівавтомат 2 в 1
- Струм зварювання — постійний
- Максимальна споживана потужність — 7500 ватів
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герців
- Зварювальний струм — 10 -308 амперів
- Діаметр використовуваного дроту — 0,6-1 мм
- Швидкість подавання дроту — 2,5-13 метрів за хвилину
- Охолодження — повітряно- примусове
- Захист від перегрівання — є
- Тип ізоляції — Н
- Захист — IP21
- Габаритні розміри — 45 х 20 х 34 сантиметра
- Вага — 18 кг
- Гарантія — офіційна по всій Україні 24 місяці
Комплект постачання напівавтомат Едон 308
- Рукав зварювальний з євророз'ємом
- Кабель маси
- Кабель із тримачем електродів
- Зварювальна маска
- Щітка молоток
- Інструкція та гарантійний талон.
Зварювальний напівавтомат edon mig 308 купити недорого можна в нашому інтернет-магазині. Продаж і доставка за Харковом і всією Україною. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 308 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Номінальна споживана потужність | 7.5 кВт |
| Тривалість навантаження | 85 % |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Механізм подачі дроту | Метал |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 5 кг |
| Максимальна швидкість подачі дроту | 13 м/хв |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Вага | 18 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
- Ціна: 13 000 ₴









