
Зварювальний напівавтомат Мінськ MCA MIG/MMA-380 IGBT (метал протяжка!!!!!
6 800 ₴
- Готово до відправки
Зварювальний інверторний напівавтомат Мінськ MCA MIG/MMA-380 IGBT
Зварювальний напівавтомат Мінськ MCA MIG/MMA-380 IGBT — чудовий апарат професійного класу. Використовується для різного роду зварювальних робіт, як професіоналами свого діла, так і прихильниками. Агрегат зроблений на сучасному обладнанні з високої якості комплектуючих з урахуванням останніх тенденцій, а завдяки застосуванню інверторної технології ця модель має компактні розміри та досить скромну вагу.
Споживання електроенергії апаратом, порівнюючи з класичними трансформаторами, у рази нижчими. Модель може працювати в режимі напівавтоматичної зварки (MIG) у середовищі газу та в режимі ручного дугового зварювання електродами (MMA) на постійному струмі. Струм зварювання плавно змінюється в межах від 10 до 380 амперів. З головних особливостей зварювального напівавтомату неодмінно варто зазначити такі: швидке заправлення дроту без газу, наявність знімного євро рукава, два електронні дисплеї, термозахист, універсальність і надійність.
Мінськ MCA MIG/MMA-380 IGBT — чудовий вибір за розумні гроші.
Технічні характеристики зварювальний напівавтомат Мінськ MCA MIG/MMA-380 IGBT
- Тип — інверторний напівавтомат
- Струм зварювання — постійний
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність — 6 кВт
- Зварювальний струм — 10-380 амперів
- Діаметр дроту — 0,6-1 мм
- Діаметр електродів — 1,2-5 мм
- Охолодження — повітряно-примусильне
- Захист від перегрівання — є
- Тип ізоляції — Н
- Захист — IP21
- Клас інструмента — побутовий
- Вага — 15 кг
- Гарантія — офіційна по всій Україні 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minsk |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 380 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Номінальна споживана потужність | 6 кВт |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Механізм подачі дроту | Метал |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 6 800 ₴





