
Штроборіз Crown CT13525-125 (30 мм ширина паза, 29 глибина)
7 390 ₴
- Готово до відправки
Опис
Штроборіз Crown CT13525-125 — потужний, високоефективний, продуктивний інструмент професійного рівня, який можна сміливо використовувати на великих будівельних об'єктах. З його допомогою можна різати пази в бетонних, цегляних, кам'яних поверхнях, прокладати комунікації. Встановлюються 2 алмазні різальні диски діаметром 150 мм. Швидкість обертання шпинделя 8500 об/хв. Потужність встановленого в штроборізі Crown CT13525-125 двигуна 1500 Вт дає можливість сухого різання пазів із досить високим ступенем чистоти крайки. Система плавного пуску підвищує надійність, продовжує термін життя інструмента. Просте та легке регулювання глибини різання дає можливість попереднього встановлення параметрів різання, глибина регулюється в діапазоні 0-29 мм. Ширина різу змінюється в діапазоні 8-30 мм. Конструкція корпусу штробореза Crown CT13525-125 передбачає швидкий доступ до щіткового вузлу для заміни щіток колектора під час їх зносу. Забезпечена можливість під'єднання пилососа, що дає змогу підтримувати чистоту на робочому місці.
Особливості:
- Сухе різання
- Фіксатор шпинделя
- Регулювання глибини різання
- Система видалення пилу
- Фіксатор кнопки увімкнення
- М'яка накладка на ручці
Характеристики:
- Виробник - Crown
- Родина бренда - Швейцарія
- Номінальна потужність - 1500 Вт
- Сила струму за напруги 220-230 В 7 A
- Номінальна кількість обертів - 8500 минˉ¹
- Діаметр алмазного відрізного диска - 125 мм
- Посадковий Ø алмазного відрізного диска 22,23 мм
- Глибина пропилювання - 5-29 мм
- Ширина пропилювання - 8-30 мм
- Різь шпинделя - M14
- Вага 4,85 кг
- Офіційна гарантія — 36 місяців
Комплектація
-
Штроборіз Crown CT13525-12
-
Шестигранний ключ
-
Спеціальний гайковий ключ
- Алмазний диск — 2 шт.
- Інструкція з експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Кількість робочих дисків | 2 |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 29 мм |
| Максимальна ширина паза | 30 мм |
| Вага | 4.85 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 7 390 ₴







