
Обприскувач акумуляторний Мінськ МОО-14 (14 літрів, 12 В)
1 600 ₴
- Готово до відправки
Акумуляторний обприскувач Мінськ МОО-14
Обприскувач Мінськ МОО-14 — якісний і корисний садовий інструмент, застосовується для оброблення різних рослинних культур, дерев, виноградників і всіляких рослин.
Модель обладнана надійним акумулятором потужністю 12 В и містким баком на 14 літрів.
Пристрій обладнаний аналоговим вольтметром для контролю заряду акумулятора та діафрагмінним насосом, який дає змогу розпилювати на відстані до 14 метрів.
Розпилювальна трубка виготовлена з неіржавкої сталі та має телескопічну конструкцію, тому її можна регулювати за довжиною залежно від зросту оператора та дальності оброблюваного об'єкта.
Апарат виготовлений із міцного та стійкого пластику, має компактні габарити та невелику вагу, а також комплектується зручним ранцевим ременем для легкої та збалансованої роботи.
Особливості:
- Простота в роботі
- Ергономічний дизайн
- Телескопічна штанга
- Висока якість збирання
- Висока ємність батареї
- Регулятор обертів двигуна
- Міцний бак із поліпропілену
- Мала вага та компактні розміри
- Контроль заряджання акумулятора вольтметром
Технічні характеристики:
- Тип обприскувача: Акумуляторний
- Напруга: 12 В
- Ємність акумулятора: 12 А·год
- Об'єм бака: 14 л
- Робочий тиск: 1,5-4 бари
- Довжина трубки: 65-110 см
- Вага: 5,5 кг
Комплектація
- Обприскувач Мінськ МОО-14
- Чотири змінні насадки
- Розпилювальна трубка
- Зарядний пристрій
- Ранцевий ремінь
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 35 град. |
| Виробник | Minsk |
| Загальна вага | 5.5 кг |
| Дальність/радіус обприскування | 12 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 14 л |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 4 бар |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Тривалість автономної роботи | 10 годин |
- Ціна: 1 600 ₴

