Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тример електричний Limex Expert ETt 403h
Технічні характеристики:
- Напруга 220 Вт
- Потужність двигуна — 0,4 кВт
- Швидкість обертання — 10 000 обертів на хвилину
- Діаметр скошування волосінню — 250 мм
- Діаметр використовуваної волосіні — 1,2 мм
- Розміри 735 х 195 х 100 мм
- Вага — 2,1 кг
Особливості:
- Легкість і компактність конструкції;
- Високий рівень виготовлення та якості збирання;
- Надійний потужний електродвигун;
- Телескопічна алюмінієва штанга;
- Поворотна головка та обмежувач для косіння вздовж бордюру;
- Регульований кут нахилу різальної головки;
- Регульований кут нахилу передньої ручки;
- Гачок для фіксації кабелю живлення.
Комплектація :
- Тример;
- Котушка з волосінню;
- Захисний кожух;
- Захисна дужка;
- Комплект монтажних виробів;
- Посібник з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limex |
| Країна виробник | Хорватія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Тример |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
- Ціна: 1 500 ₴









