Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Електрична повітродувка DWT LS28-13G
Повітродувка DWT LS28-13G ідеально підходить для прибирання вологого листя з садових доріжок і внутрішніх двориків.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда — Швейцарія
- Потужність — 2800 Вт
- Швидкість без навантаження — 9000-15000 обертів на хвилину
- Максимальна швидкість повітря — 270 км на годину
- Максимальний об'єм повітря — 13,2 куб метра за хвилину
- Всмоктувальна здатність — 792 куб метра на годину
- Швидкість мульчування — 10:1
- Режими — всмоктування/видування/ подрібнення/мульчування
- Мішок для збирання сміття — 35 літрів
- Довжина шнура — 0,35 м
- Вага — 2,5 кг
- Гарантія — 24 місяці
Додаткові характеристики:
- Регулювання швидкості
- 2 режими роботи — повітродувка/пилосос
- Легке транспортування
- Граблі для листя
- Телескопічний патрубок
- Дає змогу встановити довжину, яка найкраще підходить для роботи
- Розміри — 270 х 167 х 375 мм
Комплектація:
- Електричний садовий пилосос
- Мішок для збирання сміття
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип | Воздуходув-пилосос |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальний об'єм повітряного потоку | 792 куб.м/год |
| Об'єм сміттєзбірника | 35 л |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 15000 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Висота | 375 мм |
| Вага | 2.55 кг |
- Ціна: 3 500 ₴





