
Лобзик естетичний NARVA NJS-1100 у валізі
2 500 ₴
2 000 ₴
- Готово до відправки
Опис
Електролобзик NARVA NJS-1100 з регульованою швидкістю має вихідну потужність 1100 Вт і забезпечує максимум 3200 рухів за хвилину. Він досить потужний, щоб прорізати найрізноманітніші матеріали, включно з деревом, пластиком і сталлю. Він може різати не тільки прямі лінії, але й ідеально підходить для криволінійних розрізів. Чотириступеневий маятник забезпечує чисте та швидке пропилювання деревини завтовшки до 65 мм. Цей лобзик також має регульовану опорну плиту для різання під кутом. Його видатна керованість пояснюється мінімальною вібрацією під час використання завдяки зручній технології No Vibration Adaptation (NVA).
Регулятор швидкості встановлює максимальну швидкість, а курок увімкненого контролює робочу швидкість. Кнопка блокування слугує для стійкості та комфорту користувача.
Кріплення полотен біля лобзика NARVA NJS-1100 сумісна з лезами з T-подібним хвостовиком, а також із лезами з хвостовиком інших виробників. Легко міняйте леза за допомогою системи швидкого кріплення полотен. Його система зміни леза без інструментів означає, що ви можете швидко замінити або відрегулювати лезо відповідно до вимог роботи без використання ключа.
Функція маятника швидко видаляє тирси від різальних зубів, забезпечуючи максимальний контакт із деревом. Регульовані 4 ступені дають найкращі результати; 0 для тонких матеріалів, 4 для максимальної товщини для вищої швидкості різання.
Гарантія. Доставка по Україні.
Технічні характеристики
| Глибина різу дерева | 65 мм |
| Тип кріплення полотна | швидкозмінний |
| Підтримка обертів | є |
| Потужність | 1100 Вт |
| Глибина різу металу | 8 мм |
| Кількість обертів | 800 — 3200 об./хв |
| Амплітуда коливань штока | 28 мм |
| Регулювання швидкості | є |
| Маятниковий хід | 4 положення |
| Лазерна указка | є |
| Функція обдування робочої зони | немає |
| Тип ручки | скобоподібна |
| Матеріал підошви | алюміній |
| Похилий різ | от + 45º до — 45º |
Комплектація
Електролобзик;
полотно;
інструкція з експлуатації;
гарантійний талон;
пластиковий кейс.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Естонія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3200 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 65 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 2 000 ₴







